Zestaw MAX – w Świątecznej Promocji składa się z 9 suplementów diety. Kompleksowa suplementacja (od witaminy D3, B6 przez magnez i inne minerały, witaminy i składniki aktywne) z 30% rabatem w cenie 142. Szybka wysyłka i możliwość zamówienia przez telefon pod numerem: 609 12 92 12. Rabat jest udzielony do dnia 16.12 – i jest automatycznie przyznany. Zapraszamy!

Kluczowe składniki

Witamina D3

Witamina D3 pomaga, w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witamina C

Witamina C wspomaga produkcję kolagenu, usprawniając jednocześnie proces metabolizmu energetycznego i chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym.

Magnez

Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu zdrowych kości, w utrzymaniu zdrowych zębów Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,

Melisa lekarska

Melisa lekarska wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne, procesy poznawcze, wspiera relaksację, działa odprężająco -pomaga w zasypianiu.

Luteina

Melisa lekarska wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne, procesy poznawcze, wspiera relaksację, działa odprężająco -pomaga w zasypianiu.

hydro-cyclo5-biloban
oculus-osteoforte-nervum

Hesperydyna

Hesperydyna obniża dodatkowo poziom cholesterolu oraz ma działanie przeciwzapalne.

Witamina K2MK7

Witamina K2MK7, przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba wspomagają krążenie mózgowe oraz usprawniają pracę mózgu, zdolność koncentracji i zapamiętywania.

Witamina B6

Witamina B6 pomaga, w prawidłowej syntezie cysteiny, w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Chmiel

Chmiel posiada właściwości uspokajające, wspomaga dobry sen, wspiera ośrodkowy układ nerwowy.

Kupiłam jeden zestaw od razu jak ruszyła promocja, w ciągu dwóch dni był do odbioru w moim paczkomacie. Rewelacyjna cena i szybka dostawa. Poproszono mnie o opinię i z czystym sumieniem taką zamieszczam.

Mariola

Grzybowska

Paweł

Od lat się suplementuję, jak tylko zobaczyłem, że jest taka promocja to od razu zamówiłem. Szybka dostawa, wysokiej jakości suplementy i najlepsza cena przekonały mnie do zamówienia kolejnych trzech zestawów. Dziękuję

Paweł

Do końca promocji zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

9 opakowań za 142 zł