Najwyższa jakość

Szybka dostawa

Polskie prodkuty

Naturalne składniki

Wzmocnij swoją odporność

Zestaw Suplementów Diety

UNIKATOWY ZESTAW

poznaj zestaw suplementów diety

Cyklo5 Max

Cenny środek wspomagający schorzenia związane z żylakami, poprawia mikro krążenie oraz łagodzi uczucie ciężkich nóg. Witamina C zawarta w preparacie pomaga w produkcji kolagenu zapewniając prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. 5 aktywnych składników wchodzi w skład preparatu: ekstrakt z Ruszczyka kolczastego, ekstrakt z liści winorośli właściwej, witamina C, zmikronizowana frakcja flawonowa: diosmina i hesperydyna.

Hydroslimin

Hydroslimin jest suplementem diety, który zawiera składniki wspomagające eliminację nadmiaru wody z organizmu (zawiera ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej i mniszka lekarskiego). Ma znaczący wpływ na redukcję wagi i kontrolę masy ciała (zawiera ekstrakt z zielonej herbaty i owoców opuncji figowej). Doskonały wyprodukowany na bazie naturalnych składników , przeznaczony szczególnie dla osób, które pragną pozbyć sie nadwyżki kilogramów.

hydroslimin

Bilolan Max

Suplement doskonały na pamięć i szybkie kojarzenie. Zawiera wyciąg roślinny z ginkgo biloba, który wspomaga krążenie mózgowe, pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy mózgu, zdolności koncentracji i zapamiętywania. Wspomaga również krążenie obwodowe, przyczynia się do dobrego słyszenia i widzenia.

bilolan

Coloceum

Suplement bardzo ważny w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Dzięki zawartym naturalnym składnikom zapobiega zaparciom, reguluje perystaltykę jelit, wspiera kontrolę masy ciała. Ważną prozdrowotną funkcją jest dostarczanie bakterii pro biotycznych, które zawiera preparat. Nasiona babki jajowatej są naturalnym źródłem błonnika pokarmowego, korzystnie wpływają na pracę jelit, ich perystaltykę i ułatwiają wypróżnienie. Łupina nasienna babki jajowatej wykazuje pozytywny wpływ na układ krążenia i pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Szczepy bakterii Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium animalis lactis dostarczają bakterii probiotycznych. Cykoria aktywnie wspiera trawienie, prawidłowe funkcjonowanie jelit i pracę wątroby, wspomaga odchudzanie, kontroluje masę ciała.